Центр развития семьи «Семейный круг»

Он-лайн курс “Готуємось до пологів”

Он-лайн курс “Готуємось до пологів”
22
Март

 

10 вебінарів для вагітних по підготовці до пологів
Тривалість кожного вебінару1,5 2 години 2 рази на тиждень.

1 вебинар

Корисна інформація про пологові будинки міста Києва. Що потрібно брати з собою в пологовий будинок. Приймальне відділення — алгоритм прийому до пологового відділення. Як зробити простір пологової палати зручним, комфортним та безпечним для жінки та партнера.

2 вебінар

Передвісники пологів. Як та коли починаються пологи. Що робити та що важливо запам’ятати, якщо починають відходити води. Коли потрібно їхати до пологового будинку. Що відбувається під час пологів (механізм розвитку пологової діяльності) — перейми, потуги, післяпологовий період.

3 вебінар

 

Чому і навіщо під час пологів бувають сильні відчуття? Поведінка під час перейм та методи знеболення: розслаблення та техніки дихання. Як відпрацьовувати, тренувати та використовувати їх під час вагітності, щоб вони спрацювали для ефективного знеболення під час перейм.

4 вебінар

Які знання та навички потрібні партнеру під час вагітності, перейм, під час та після народження дитини. Який масаж бажано робити жінці під час вагітності та перейм. Варіанти зручних позицій, що знеболюють перейми та полегшують потуги.

5 вебінар

Які медичні втручання можуть використовуватись під час пологів, профілактика розривів промежини під час потуг. Варіанти медикаментозного знеболення, особливості використання епідуральної анестезії. Психологічний стан жінки та дитини під час пологів — важливість підтримки та спілкування.

6 вебінар

 

Використання техніки візуализації під час вагітності, перейм та пологів. Що робити в перерві між переймами. Що робити під час потуг та після народження дитини. Особливості післяпологового періоду.

7 вебінар

Грудне вигодовування. Важливість раннього початку та правильного прикладання. Цінність грудного молока для здоров’я дитини. Як довго годувати та як часто прикладати дитину. Чи існує режим? Як налагодити та як підвищити лактацію.

8 вебінар

Особливості вироблення молока — гормони та рефлекси. Різні зручні позиції для годування. Чи потрібно особливе харчування під час годування грудьми. Як дізнатись чи вистачає дитинці молока. Можливі проблеми та способи їх вирішення.

9 вебінар

Особливості новонародженної дитини. Догляд за малюком з перших днів. Фізіологічні стани новонародженного. Як піднімати та тримати малюка. Як підмивати, купати, одягати, стригти нігті, та інше.

10 вебінар

 

Здоров’я малюка — варіанти норми та що робити до приходу лікаря, якщо дитина почуває себе недобре (нежить, підвищена температура, коліки, та інше)

Нова група починається 28 березня об 11-00

 

 

Отримати додаткову інформацію та записатись можна за телефонами 063-237-39-00, 066-358-98-42, 098-079-39-25 або simeyne@kolo.org.ua

Вартість підготовки в групі:
При оплаті повного курсу - 1300 грн.
При
вибірковому відвідувані - 1 вебінар - 150 грн.

Вартість індивідуальної підготовки:
При оплаті повного курсу - 5500 грн.
При
вибірковому відвідувані- 1 вебінар - 550 грн.

Подписка